Ankara BMW Oto Servisleri

BMW Oto Servisi İçin Tıklayınız

Bayerische Motoren Werke AG (TürkçeBavyera Motor Fabrikaları A.Ş.), Almanotomobilmotosikletmotor ve bisiklet üreticisi. BMW ayrıca, Mini ve Rolls-Royce, otomobil şirketlerinin sahibidir. Çalışan sayısı 107.539 dur. 2007 cirosu 56,018 Milyar Avro’dur, aynı yıl 1.541.503 otomobil üretmiştir. Bu üretimin 1.302.774 adet BMW markası altındadır. Ayrıca aynı yıl motosikletüretimi 103.396 adettir. Sadece motorsporlarına özel BMW M’i de bünyesinde bulundurur

Şirketin sloganı ve resm kurumsal dili İngilizcedir. Sloganı ‘sheer driving pleasure’ (Gerçek Sürüş Keyfi). Bu sloganla, ünlü Alman teknolojisini ve AR-GE’deki kendine güveni vurgulamaktadir.

Şirket, 1913 yılında Karl Friedrich Rapp tarafından Almanya‘nın Münih kentinde kurulmuştur ve mimari olarak meşhur merkezi halen oradadır. İlk zamanlarda sadece uçak motoru üreten şirket, 1928 yılında satın aldığı Fahrzeugtechnik Eisenach A.G. otomobil şirketinden sonra otomobil üretimine girmiştir. BMW ilk otomobil seri üretimini 1929’da 3/15 PS ismindeki otomobil ile başlamıştır. 1945 yılında 2. Dünya Savaşi’ nın sona ermesi ile birlikte müttefik kuvvetler firmanın fabrikalarını kullanılamaz hale getirmiş ve BMW 1948 yılında daha ucuz motorsiklet üretimine geçene kadar mutfak ve bahçe malzemeleri üretmiştir. BMW’ nin otomobil piyasasına dönüşü 1950′ li yıllarda olmuş olsa da düşük satışlar pek iç açıcı olmamiş ama firma 1960′ lı yıllarda muhtelif spor sedan ve spor kompakt modeller ile başarıyı yakalamıştır.

BMW ilk olarak uçak motoru üretimi yapan bir firmaydı. Bu yüzden parçalı amblemin mavi kısmı gökyüzünü beyaz kısmı da uçak pervanesini temsil etmektedir. Başka bir iddia ise amblemdeki mavi beyaz renklerin Bavyera eyaletinin renklerinden geldiğidir.

Bmw araç bakımı ve Bmw yıllık bakımında Servisever kapsamında başlıca yapılan işlemler; hava filtresi , polen filtresi , yağ filtresi  , benzin filtresi , mazot filtresi  ,  yağ değişimi  , fren balata değişimi  , triger kayışı  , lastik değişimi  , uzun yol öncesi bakım işlemleridir.

Bmw Yetkili servisleri ve Bmw Özel servisleri kaliteli işçilik ve müşteri odaklı çalışarak Ankara içinde bir çok ilçede hizmet vermektedir. Ankara BMW oto servisleri kampanyalı fiyatlar ile sizlere sunulmaktadır.

Bmw X5 , 120 , 320 , 520 , 316  modelleri en çok araç bakımı yapılan modellerdir. Bmw marka araçların 10 bin bakımı , 20 bin bakımı 30 bin bakımı , 45 bin bakımı , 60 bin bakımı , 90 bin bakımı fiyatları değişiklik göstermektedir. Servisever.com üzerinden Bmw  aracınız ile ilgili tüm işlemleriniz için basit ve uygun olarak ücretsiz fiyat teklifi alabilirsiniz.Bunun için aşağıdaki Teklif Al formunu doldurmanız yeterlidir.

teklifal

Servis BUL