Anlaşmalı Sigorta Servislerinde Araç Tamiri Yaptırmak

 

Aracınızda hasar oluştuğu zaman sigorta şirketleri, sigorta sahiplerine daha kaliteli hizmet verebilmek için, araçların tamirini en uygun koşullarda yapabilecek servislerle anlaşırlar. Bu servisler sayesinde, sigortalı,hasar sırasında herhangi bir ödeme yapmaz, aracınızdaki hasar anlaşmalı servislerde tamir edilir.Poliçenizi satın aldığınız sigorta şirketi, sizin adınıza yapılması gereken tüm ödemeleri aracınızın bulunduğu servise yapar.

Anlaşmalı servise teslim edilen araç servis sorumluluğundadır. Sigortalı kaza ile ilgili istenen belgeleri servise teslim ettiği andan itibaren arabasının tamiri için verilen süre dışında takip edeceği, yapması gerekli başka bir iş yoktur. Herhangi bir ücret ödemeden, tamiri bittiği anda aracını teslim alır.

sigortadan-araç-tamiri

 

Anlaşmalı araç servislerinden yararlanmak için yapmanız gereken tek şey,kasko poliçenizin geçerli olduğu anlaşmalı servislere aracınızı götürüp hasar ihbarında bulunmaktır. Hasarınızın sigorta şirketi tarafından onaylanması sonucu anlaşmalı servis, aracınızın tamirini gerçekleştirir ve hasar ödemesini sizin yerinize sigorta şirketinizden tahsil eder. Bu sayede hasar işlemleri ile uğraşmak zorunda kalmazsınız.

Dilerseniz Servisever.com olarak biz sizin yerinize bütün bu işlemleri  biz halledelim.

 

sigortadan-araç-yaptırmak-için-teklif-al

Servis BUL