Kampanyalı Ankara Sonax Bayileri

Kampanyalı Ankara Sonax Bayileri

İstanbul sonax Aracınızın üstün SONAX hizmetlerinden faydalanması, artık hem ÇOK EKONOMİK hem ÇOK KOLAY ! Ankara  Sonax bayilerinde faydalanabileceğiniz Servisever & Sonax işbilirği ile, sonax klasik, sonax baby, sonax pet care, sonax bussiness, sonx first, sonax make up, sonax ikinci el özel uygulama paketleri indirimli fiyatlar ile servisever.com de ! Üstelik Sonax VIP Oto Yıkama , Yağmur kaydırma - su itici, Far çizik giderme parlarlatma ürünlerinde ise % 50 indirim fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Ankara Sonax kampanyalarını görmek için aşağıdaki butona tıklayınız. sonax ürünleri Ankara Sonax hizmetleri;

  • Sonax Detaylı İç Temizlik ve Sterilizasyon uygulaması ile otomobilin içindeki taban, tavan, torpido, koltuklar, kapı içleri, camlar, bagaj başta olmak üzere tüm noktalar en ince ayrıntısı ile temizlenir.
  • Sonax Ozonla Dezenfeksiyon ve Sterilizasyon uygulaması ile otomobil içindeki virüsler, bakteriler ve mikroplar %99.9 oranında yok edilir. Araç içindeki evcil hayvanların oluşturduğu kokular da bu uygulama ile %99.9 oranında giderilir.
  • Sonax Klima Dezenfeksiyon uygulaması ile klima kanalları tüm bakterilerden temizlenir,koku yapması engellenir.
  • Sonax Detaylı Çocuk Koltuğu Temizliği ve Sterilizasyonuygulaması ile araç içindeki çocuk koltuğuda Sonax’ın özel ürünleri ile temizlenir, mikroplarından arındırılır.
  • Sonax Koltuk Koruma- Kir Leke Önleme uygulaması ile araç koltukları kirlenmeye karşı koruma altına alınır.
  • Sonax Nano Boya Temizleme, Parlatma ve Koruma uygulaması ile otomobil üzerindeki tüm kılcal çizikler giderilir, otomobil yüzeyi ilk günkü parlaklığına kavuşturulur. 1 Yıl boyunca koruma sağlanır.
Hemen Servisever.net e girin, Aracınızı üstün Sonax hizmetlerinden mahrum bırakmayın !   SONAX HEMEN AL

0 Yorumlar

Yorum Yaz

*
*
*
*