Konya Oto Servis Bayiliği

Konya Oto Servis Bayiliği

ServiseVER.com hızlı, ekonomik, kaliteli hizmet anlayışını benimseyerek araç sahiplerinin servis ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla 2013 yılında kurulmuştur.

ServiseVER.com üyesi olmanın birçok avantajı var.Kısa olarak açıklamak gerekir ise servisinizde hizmet verdiğiniz periyodik bakım, fren balata değişimi ,rot balans , pasta cila vb. tüm hizmetlerin fiyatlarını sisteme bir kere girerek sitemizi ziyaret eden tüm araç sahiplerinin tüm fiyatları görerek kredi kartı ile satın alma imkanı sunuyoruz.
     Yani artık araç sahiplerini sitemizden araç marka modeline göre istedikleri hizmeti satın alabilecek ,siz değerli servislerimiz her defasında teklif vermek zorunda kalmayacaksınız.
     Araç sahipleri sitemiz üzerinden kredi kartı hizmetlerinizi satın alabilecek , randevu alabilecek ve sizlere mesaj yolu ile sitemiz üzerinden soru sorabilecekler.
   Yeni sistemimizin tüm çalışma detayları size form olarak iletilecek ve aklınıza takılan tüm soruları tarafımıza sorarak yeni sistemimizde kolayca yer alabileceksiniz.
    Sizlere aşağıda sunduğumuz bazı yeniliklerimizi sunmak isteriz.
1-Müşterilerimiz aradıkları hizmetlerin fiyatlarına sitemiz üzerinden direk ulaşabilecekler.
2-Sunduğunuz tüm fiyatları istediğiniz zaman çok basit bir şekilde belli bir miktarda ve yüzde olarak arttırabilme imkanı sunuyoruz.
3-Sitemizi ziyaret eden tüm araç sahipleri servisinizden haberdar olacak ve yeni müşterilere ulaşabilme imkanı bulacaksınız.
4-Servisinizde vermiş olduğunuz tüm hizmetleri internet ortamında satabilme imkanı sunuyoruz.
5-Hergün binlerce araç sahibinin ziyaret ettiği sitemizde servisinizin reklamını ücretsiz olarak duyurma imkanı sağlıyoruz.
Üye olmak için TIKLAYINIZ

0 Yorumlar

Yorum Yaz

*
*
*
*