İstanbul Anadolu Honda Civic Oto Servisleri

istanbul-honda-oto-servis
honda civic oto servisleri için tıklayınız

Honda Civic Honda’nın ilk kez 1973 yılında üretilen önemli modellerinden birisidir. Yedinci nesli 2001 yılnda satışa sunulmuştur. Sedan ve Hatchback karoserleri bulunan yedinci nesil Civic’te 1.4 ve 1.6 litrelik benzinli motorlar vardı. 2002 yılında ise Civic Type-R piyasaya çıkmıştır. Civic Type-R’da ise 2.0 litrelik motor vardı.2004 yılında makyajlanan Civic’in 2006 yılında ise sekizinci nesli satışa sunuldu. 3 ve 5 kapılı karoserlere sahip Civic Hatchback benzinli 1.4L (100 beygir),1.8L (140 beygir) ve dizel 2.2L (140 beygir) motor seçeneklerine sahiptir. Civic Sedan ise benzinli 1.6L (125 beygir) ve 1.8L (140 beygir) motor seçenekleriyle satılmaktadır. Ayrıca 1.4 litrelik (95+20 beygir) Civic Hybrid sedan modeli de mevcuttur.

Honda araç bakımı ve Honda yıllık bakımında Servisever kapsamında başlıca yapılan işlemler; hava filtresi  , polen filtresi , yağ filtresi  , benzin filtresi , mazot filtresi  ,  yağ değişimi  , fren balata değişimi  ,triger kayışı  , lastik değişimi  , uzun yol öncesi bakım işlemleridir. Aracınızın ihtiyacını belirtsin işin ehlinden size fiyat sunalım, üstelik farklı servislerden.

Servisever üyesi  servislerlerimizde , güncel teknik bilgiye sahip, eğitimli servis danışmanlarımız ve teknisyenlerimiz aracınızın tüm ihtiyaçlarını karşılayarak bir sonraki bakım zamanına kadar aracınızı güvenle kullanmanıza yardımcı olacaklardır.

Honda Yetkili servisleri ve Honda Özel servisleri kaliteli işçilik ve müşteri odaklı çalışarak İstanbul içinde bir çok ilçede hizmet vermektedir.Anadolu yakası Honda Araç Servisleri;
Kadıköy , Bostancı , Üsküdar , Maltepe , Kartal , Ümraniye , Pendik , Tuzla’da hizmet vermektedir.Avrupa yakası Honda servisleri Bakırköy Şişli , Mecidiyeköy , Eyüp , Bahçelievler , Sarıyer ,Topkapı , Aksaray , Maslak bölgelerinde SERVISEVER.com güvencesi ile hizmet vermektedir.

Honda Civic , Jazz , Accord , City ve S2000 modelleri en çok araç bakımı yapılan modellerdir. Honda marka araçların 10 bin bakımı , 20 bin bakımı 30 bin bakımı , 45 bin bakımı , 60 bin bakımı , 90 bin bakımı fiyatları değişiklik göstermektedir. Servisever.com üzerinden Honda ‘aracınız ile ilgili tüm işlemleriniz için basit ve en ekonomik olarak ücretsiz fiyat teklifi alabilirsiniz. Bunun için aşağıdaki Teklif Al formunu doldurmanız yeterlidir, Unutmayın ödemeyi aracınızı teslim aldıktan sonra servislerimize yapabilirsiniz.

teklifal

Servis BUL