İstanbul Kadıköy Opel Vectra Oto Servisleri

İstanbul Opel Servislerimiz İle İlgili Ayrıntılı Bilgi İçinTıklayınız
İstanbul Opel Servislerimiz İle İlgili Ayrıntılı Bilgi İçinTıklayınız

Opel VectraOpel Ascona’un yerine 1988 yılından 2008 yılına kadar üretilen modellerden biridir. 1995 yılında ikinci nesli çıkan ve 1999 yılında makyajlanan Vectra 2002‘nin Eylül ayında tamamen yenilendi ve üçüncü nesline kavuştu. Vectra C kasa isimli otomobil 2006 yılında makyajlandı. Vectra efsanesi 2008 yılında sonra erdi. Vectra’nın yeni nesli Insignia ismiyle tanıtıldı ve satışa sunuldu.

Opel araç bakımı ve Opel yıllık bakımında Servisever kapsamında başlıca yapılan işlemler; hava filtresi , polen filtresi , yağ filtresi  , benzin filtresi , mazot filtresi  ,  yağ değişimi  , fren balata değişimi  , triger kayışı  , lastik değişimi , buji  , uzun yol öncesi bakım işlemleridir.

Opel Yetkili servisleri ve Opel Özel servisleri kaliteli işçilik ve müşteri odaklı çalışarak İstanbul içinde bir çok ilçede hizmet vermektedir.Anadolu yakası Opel Araç Servisleri; Kadıköy , Bostancı , Üsküdar , Maltepe , Kartal , Ümraniye , Pendik , Tuzla’da hizmet vermektedir.Avrupa yakası Opel servisleri Bakırköy Şişli , Mecidiyeköy , Eyüp , Bahçelievler , Sarıyer ,Topkapı , Aksaray , Maslak bölgelerinde SERVISEVER.com güvencesi ile hizmet vermektedir.

Sizde Opel Vectra ‘nız için en uygun oto servis fiyatlarından faydalanmak için ÜCRETSİZ teklif alınız.

opel-vectra-teklif-al

 

Servis BUL