Ford servis ihtiyacınız mı var?


Aracınızın servis ücretinin ne kadar olduğunu bilmek mi istiyorsunuz? Teklif al butonunu tıklayarak aracınızın ihtiyacını belirtin , seçkin servis ağımızdan en uygun teklifleri servisever.com güvencesiyle sizlere sunalım. Üstelik tamamen Ücretsiz!

Ford Motor Company, Henry Ford tarafından Highland Park, Michigan, ABD'de 16 Haziran 1903 tarihinde kuruldu. Vehbi Koç’un 1928 yılında Otokoç firması Ford Motor Company’nin distribütörlüğünü alması ile Ford marka araçlar tüm Türkiye’ye yayıldı.Türkiye’de bir çok firma tarafından Ford Yedek parça üretilmektedir. Yedek parça üreteminin çok olması sebebiyle güvenilir yedek parça önem kazanmaktadır.

Ford aracınızın periyodik bakımı , kaporta boya , tamir ve otogaz dönüşüm işlemleri için fiyat almak çok basit. Kısa bir form doldurarak , size en yakın kaliteli servislerden hemen fiyat teklifleri alabilirsiniz. Gelen teklifler içerisinden size uygun ve ekonomik olanı seçebilirsiniz.Dilerseniz kapınızdan alıp kapınıza bırakabiliriz.

Ford araç bakımı ve Ford yıllık bakımında Servisever kapsamında başlıca yapılan işlemler; hava filtresi  , polen filtresi , yağ filtresi  , benzin filtresi , mazot filtresi  ,  yağ değişimi  , fren balata değişimi  , triger kayışı  , lastik değişimi  , uzun yol öncesi bakım işlemleridir.

Ford Yetkili servisleri ve Ford Özel servisleri kaliteli işçilik ve müşteri odaklı çalışarak İstanbul içinde bir çok ilçede hizmet vermektedir.Anadolu yakası Ford Araç Servisleri;
Kadıköy , Bostancı , Üsküdar , Maltepe , Kartal , Ümraniye , Pendik , Tuzla'da hizmet vermektedir.Avrupa yakası Ford servisleri Bakırköy Şişli , Mecidiyeköy , Eyüp , Bahçelievler , Sarıyer , Topkapı , Aksaray , Maslak bölgelerinde SERVISEVER.com güvencesi ile hizmet vermektedir.

Ford Fiesta , Focus , Mondeo , Galaxy, Escort , Transit ve C-max modelleri en çok araç bakımı yapılan modellerdir. Ford marka araçların 10 bin bakımı , 20 bin bakımı 30 bin bakımı , 45 bin bakımı , 60 bin bakımı , 90 bin bakımı fiyatları değişiklik göstermektedir. Servisever.com üzerinden Ford 'aracınız ile ilgili tüm işlemleriniz için basit ve uygun olarak ücretsiz fiyat teklifi alabilirsiniz.Bunun için aşağıdaki Teklif Al formunu doldurmanız yeterlidir.

Servisever üyesi  servislerlerimizde , güncel teknik bilgiye sahip, eğitimli servis danışmanlarımız ve teknisyenlerimiz aracınızın tüm ihtiyaçlarını karşılayarak bir sonraki bakım zamanına kadar aracınızı güvenle kullanmanıza yardımcı olacaklardır.