Opel servis ihtiyacınız mı var?


Aracınızın servis ücretinin ne kadar olduğunu bilmek mi istiyorsunuz? Teklif al butonunu tıklayarak aracınızın ihtiyacını belirtin , seçkin servis ağımızdan en uygun teklifleri servisever.com güvencesiyle sizlere sunalım. Üstelik tamamen ücretsiz!

Servisever üyesi  servislerlerimizde , güncel teknik bilgiye sahip, eğitimli servis danışmanlarımız ve teknisyenlerimiz aracınızın tüm ihtiyaçlarını karşılayarak bir sonraki bakım zamanına kadar aracınızı güvenle kullanmanıza yardımcı olacaklardır.

Opel Almanya'daki en eski araba üreticilerinden biridir.Türkiye’de de en çok tercih edilen 6. Markadır.Bu sebeple Türk servis ve işçilerinin iyi tanıdığı bir model olma özelliği taşır.

Opel aracınızın periyodik bakımı , kaporta boya , tamir ve otogaz dönüşüm işlemleri için fiyat almak çok basit.Kısa bir form doldurarak , size en yakın kaliteli servislerden hemen fiyat teklifleri alabilirsiniz.Gelen teklifler içerisinden size uygun olanı seçebilirsiniz. Dilerseniz kapınızdan alıp kapınıza bırakabiliriz.

Opel araç bakımı ve Opel yıllık bakımında Servisever kapsamında başlıca yapılan işlemler; hava filtresi  , polen filtresi , yağ filtresi  , benzin filtresi , mazot filtresi  ,  yağ değişimi  , fren balata değişimi  , triger kayışı  , lastik değişimi , buji  , uzun yol öncesi bakım işlemleridir.

Opel Yetkili servisleri ve Opel Özel servisleri kaliteli işçilik ve müşteri odaklı çalışarak İstanbul içinde bir çok ilçede hizmet vermektedir.Anadolu yakası Opel Araç Servisleri;
Kadıköy , Bostancı , Üsküdar , Maltepe , Kartal , Ümraniye , Pendik , Tuzla'da hizmet vermektedir.Avrupa yakası Opel servisleri Bakırköy Şişli , Mecidiyeköy , Eyüp , Bahçelievler , Sarıyer , Topkapı , Aksaray , Maslak bölgelerinde SERVISEVER.com güvencesi ile hizmet vermektedir.

Opel Corsa, Astra, Vectra, Adam , Meriva ve Insignia modelleri en çok araç bakımı yapılan modellerdir. Opel marka araçların 10 bin bakımı , 20 bin bakımı 30 bin bakımı , 45 bin bakımı , 60 bin bakımı , 90 bin bakımı fiyatları değişiklik göstermektedir. Servisever.com üzerinden Opel 'aracınız ile ilgili tüm işlemleriniz için basit ve uygun olarak ücretsiz fiyat teklifi alabilirsiniz.Bunun için aşağıdaki Teklif Al formunu doldurnız yeterlidir. Unutmayın ödemeyi aracınızı teslim aldıktan sonra servislerimize yapabileceksiniz.