Sıkça Sorulan Sorular

Neden Servisever.com?
Aracınızı servise götürürken yaşadığınız tüm zorlu süreçleri sizin yerinize biz gerçekleştiriyoruz. Aracınıza yaptıracağınız işlem için bölgenizdeki en iyi servislerde rapor oluşturulur, ardından bu teklifler size iletilir ve sizde en uygun olanı servis sayfalarını ziyaret ederek seçebilirsiniz.

Servislerimizden memnun kalabilmeniz için bünyemize kattığımız servislerin belirli kriterleri sağlaması ve müşteri memnuniyetini sağlaması zorunludur.
Düzenli olarak servis kontrolü ve müşteri memnuniyet anketleri ile en iyi servislerle çalışma garantisini vermekteyiz.

Servisever.com’a güvenebilir miyim?
Araç servis raporu oluştururken tüm işlem ayrıntısını görebilir ve seçebilirsiniz. Ayrıca yüklediğiniz resimlere göre servislerimiz tüm adımları size ayrıntılı şekilde raporlamaktadır. Bu da raporunuza oluşturulan fiyat tekliflerin hata payını yok etmektedir.
Aracınızda çıkacak ek hizmet gereksinimlerini satın almak tamamen size bağlıdır.
Servislerimiz verdiği tekliflerdeki hizmetleri tamamen yerine getirecektir.

Ek olarak; Ödeme işlemleri Servisever.com üzerinden gerçekleşmediği için online alışverişte görülen güvenlik problemlerinin hiç biri oluşmaz. Herhangi bir online ödeme olmadan ve teklifleri tüm ayrıntıları ile görerek işlem yaparsınız.

Servislerin fiyat tekliflerine güvenebilir miyim?
Bünyemizde yer alan tüm servisler sigorta şirketleri ile birlikte yıllarca başarılı olarak çalışan bayilerden oluşmaktadır.Bu nedenle hazırladığınız servis raporlarını çok iyi yorumlayarak, en tüm opsiyonları ile size fiyat teklifi vermektedirler.

Fiyat teklifleri tüm işlemleri içereceği için güvenlidir.

Teklif Almak ücretli midir?
Ücretsizdir, istediğiniz zaman aracınız ile ilgili teklif alabilirsiniz.15 gün içinde işlem yapmadığınızda raporunuz servisler üzerinde kapanır.

Teklif Aldım fakat randevuya gidemedim?
Böyle bir durumda bizimle irtibata geçmeniz yeterlidir? Sizin için yeni bir randevu hazırlanır.

Aldığım teklif fiyatlarını beğenmedim?
Servis raporunuz araç lokasyonunuzdaki en yakın servislere iletilir, isterseniz ek süre ile tüm servislerimizden teklif yanıtı bekleyebilirsiniz.Tekliflerimizi beğenmezseniz kaza raporunuz kapatılır.Teklif işlemleri tamamen ücretsizdir.

Widget